.

.

New
1PCS Букет Вештачки Daisy Цвеќиња Свадба Булчински diy Цвет Дома Декорација Декоративни Цвеќиња & Венци

1PCS Букет Вештачки Daisy Цвеќиња Свадба Булчински diy Цвет Дома Декорација Декоративни Цвеќиња & Венци

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE : 1.Изберете Кина обичните samll пакет плус,не е следење imformation. 2. Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта , е следење на imformation. Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов & ВИСОКО Квалитетни Материјали : Свила ткаенини цвеќиња боја : 7 Бои димензии : Должина : околу 25см , околу 7 Гранки, 28 глава цвеќиња. Дијаметар на главата цвеќиња : 2cm(приближно) Пакет Вклучуваат : 1x цвеќиња Декорација ( Гранка на Цвеќиња) Забелешка : актуелната објектот е боја на можеби малку поинаков од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и на набљудувачите. 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
Daisy
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
246
Свеж

Избор на клиенти