.

.

New
2017 Топла Дами Булчински Свадба Цвет Деликатна Бисери Убавина Кристал Шик Headband Коса Клип Чешел Накит

2017 Топла Дами Булчински Свадба Цвет Деликатна Бисери Убавина Кристал Шик Headband Коса Клип Чешел Накит

DEN 662.40

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Состојба : Нова
Големина : 36*10см (приближно)
материјал : Чипка,кристално & olivet
Боја : бела
Апликацијата празник : Свадба, Партијата,
Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
JAROWN
Материјал:
Свила
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
вештачко цвеќе
Тип:
свадба декорација
Топ Категорија:
Коса, Накит
Тип:
Headbands
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Големина:
36*10cm (approx)
Свеж

Избор на клиенти