.

.

New
10 Компјутери Малку Senecio Cineraria Лист Природни Суви Гранки Декоративни Цвеќиња, Зелени Деца Прирачник Цвеќиња DIY Подарок

10 Компјутери Малку Senecio Cineraria Лист Природни Суви Гранки Декоративни Цвеќиња, Зелени Деца Прирачник Цвеќиња DIY Подарок

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
Големина (Должина) : 6-9 CM
Боја : Зелена
Совети :
Може да се користи за суровини и материјали, рачно изработени честитки, bookmarks (ознаки), притисне цвет слики, фото албуми фото рамки, накит, стакло уметност, пакување, рачно изработени сапун, DIY свеќи.

Детали

Големина:
S
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Материјал:
Ратан
Класификација:
Суво Цвеќе
Стил:
Цвет
Повод:
Сите Фестивали
Објектот:
Исушени Гранки
Материјал:
Senecio Cineraria Лист
Големина:
6-9CM
Функција:
Направи примероци, украси, занаети
Продажбата на начин:
Мало И Трговија На Големо
Тип:
Исушени Гранки
Свеж

Избор на клиенти