.

.

New
Бесплатен Превозот 80pcs Глави 12mm Бисер Калинка Multicolor Двојно глави Матични Бисер Овошје Stamen За Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 80pcs Глави 12mm Бисер Калинка Multicolor Двојно глави Матични Бисер Овошје Stamen За Свадба Декорација

DEN 105.12

Стока
Достапно.

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. мини цел е Многу. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. EMS превозот време за Земјата, Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Број На Модел На:
w9
Бренд Име:
wuguo
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Должина:
14cm
дизајн:
Висок симулација цвет stamen
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Опис:
две глави
Големина:
12mm
Пакет:
40 глави/Пакет.2 снопови/многу
Количина:
80heads/многу
is_customized:
Yes
Вид:
DIY
Свеж

Избор на клиенти