.

.

New
СРН Бесплатен Превозот 60*40cm лили&Hydrangea Вештачка свила зголеми цвет ѕид свадба позадина тревник/столб на пазарот декорација

СРН Бесплатен Превозот 60*40cm лили&Hydrangea Вештачка свила зголеми цвет ѕид свадба позадина тревник/столб на пазарот декорација

DEN 10080.00

Стока
Достапно.


Име : зголеми цвет ѕид патот води
Димензии : 60cm*40cm

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
СРН
Повод:
Свадба
Свеж

Избор на клиенти