.

.

New
Вештачки растенија Potted затворен симулација Зелени растенија Мали бонсаи Зелено растение украси Цвет ја напушти Potted украси

Вештачки растенија Potted затворен симулација Зелени растенија Мали бонсаи Зелено растение украси Цвет ја напушти Potted украси

DEN 490.00
DEN 516.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
15x15cm, 18x16cm
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
c-6652
Цвет Стил:
цвет бонсаи
Бренд Име:
FGHGF
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет + Вазна
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Засади трева
Свеж

Избор на клиенти