.

.

New
Висок Квалитет на свила цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Зголеми Лажни Лист Свадба Дома Партијата Божиќ Декорација

Висок Квалитет на свила цвет Европската 1 Букет Вештачки Цвеќиња Падне Жив Зголеми Лажни Лист Свадба Дома Партијата Божиќ Декорација

DEN 103.00
DEN 145.44

Стока
Достапно.

Име : Вештачки Цвет Букет
3. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Материјали : свила платно
2.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Димензии (прибл.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.05 во
висина на цвет раководител : 4.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Број На Модел На:
Топла продажба
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Вид:
Fleur Artificiel
Стил:
Европски стил
тип 1:
лажни цвеќиња
тип 2:
свила цвеќиња
Применливи сцена:
Свадба/Home/Хотел/Партија/Office/Соба/Градина/Спална Соба
Фестивали:
Божиќ ден/Денот на Вљубените/Нова Година/Роденденски подарок
Пакет:
1 Букет цвеќе
Се користи 1:
Дома декорација додатоци
Користете 2:
табела декорација додатоци
Користете 3:
Декоративни Цвеќиња
Свеж

Избор на клиенти