.

.

New
Класичен 36 глави свадба зголеми вештачки цвеќиња за свадба декорација 10pcs/многу

Класичен 36 глави свадба зголеми вештачки цвеќиња за свадба декорација 10pcs/многу

DEN 3840.00

Стока
Достапно.

инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со што ќе се избере. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме : )
36 глави свадба зголеми вештачки цвеќиња дијаметар на цвет е за 11.
Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.8 инчен ~ 15. Pls ја напушти боја сакате, кога ќе го поставите цел,ви благодариме
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот и даноци задолжен да ги врати предметите.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Нови
Свеж

Избор на клиенти