.

.

New
6 pcs4cm вештачки камелија bract букети цвеќиња/stamens брошеви/партија свадба декорација венец на мебел и декорација вечерам

6 pcs4cm вештачки камелија bract букети цвеќиња/stamens брошеви/партија свадба декорација венец на мебел и декорација вечерам

DEN 108.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


The детали за производот
Име на производ : камелија bract букет
Најновите висок квалитет на производите боја : 100%
Големина : 4 cm во дијаметар
Цел : свадба лак декорација, автомобил декорација, апарати за домаќинство вазни, декоративни градина, DIY венец венец кутија колаж декорација, декорација на одмор партија, испрати цвеќе, цвеќиња фестивал и така натаму!
Топло прашува : ако не сте задоволни со мојата стоки и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, за да имаат за најдобар филм, се разбира, ви благодариме за вашето добро повратни информации!
Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе дадам се од себе за да се одговори во рок од 24 часа најдоцна, да се бакнуваат среќен шопинг!
(може да се меша бојата, ве молиме да ни даде порака ви се допаѓа бојата и квантитетот)
International express транспорт режим
(1) е помалку од $5 нарачки преку Кина пост обичен воздух mail : бесплатен превозот
(2) поголем од $5 нарачки од страна на Кина пост регистрирани воздухопловната, бесплатен превозот
Сакате повеќе најновите убаво производи, ве молиме да кликнете!!!!!!!!》》》》

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
26D
Стил:
Цвет
боја:
Сосема Нов Висок Квалитет
категорија:
Чај пупки цвеќиња
Употреба:
Свадба мебел декорација
Стил:
Цвеќиња
Свеж

Избор на клиенти