.

.

New
12pcs/многу 40mm Големи Pompom Крзнени Топки За Деца DIY Scrapbooking Свадба Дома Декорација Кадифен Pompoms Топката Цвеќиња Занаети

12pcs/многу 40mm Големи Pompom Крзнени Топки За Деца DIY Scrapbooking Свадба Дома Декорација Кадифен Pompoms Топката Цвеќиња

DEN 182.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

4,Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. 6,Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
/ / / / /
Големина : Прибл 40mm (оставете 1-2mm грешка)
Боја : Како На Сликата. Овие трошоци се на купувачот одговорност. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.
Пакување : 12pcs/многу
Напомена : ве Молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
1,точка ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по плаќање завршен примени. 2,Ако цел $5, ние ќе го испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(имаат патеката број), песна број е многу корисно за вас, можете да го проверите тоа во секое време, ако не се согласувате, ве молиме да не купувам, ние ќе ги загубија парите, ние не можеме да превозот надвор, ви благодариме за вашето разбирање. Ние не може да гарантира пристигнување време. 3,времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 8,ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 7,Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 5,ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Број На Модел На:
40mm pompom
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Стил:
Цвет + Вазна
Материјал:
Полиестер
Повод:
Божиќ
боја:
25 бои
Пакет:
12pcs
Тип:
Кадифен
Свеж

Избор на клиенти