.

.

New
Бела рачно изработени Булчински Букет Свадба Букет Цвеќе Вештачки Цвеќиња се Зголеми со Лента Beaded Кристал За Свадба Оркестарот

Бела рачно изработени Булчински Букет Свадба Букет Цвеќе Вештачки Цвеќиња се Зголеми со Лента Beaded Кристал За Свадба Оркестарот

DEN 243.00
DEN 316.32

Стока
Достапно.


Материјал : Лента /Artifical Трендафил Цвеќе
Квалитет : Со Врвен Квалитет
Бренд : Нови,Никогаш Не Се Користат Во
Боја : Бела
Букет Висина : Како слика покаже Букет Дијаметар : Како се покаже слика
Карактеристики :
1.Оваа wildflower букет е направен од вистински изглед рози свила цвет
2.Дршката е завиткано во сатенски лента и украсени со Rhinesto
3.Моден дизајн, добар квалитет, Рака, занает, Прекрасни се Зголеми за свадба букет
Прилики : Тоа е одлична за свадба , забава , канцеларија украс ,декор, олтарот, во црквата,corsages,
стол лакови, прием centerpieces.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
10 стил Бела
Бренд Име:
vlovelife
Повод:
Свадба
Свеж

Избор на клиенти