.

.

New
Трговија на големо 100Pcs/Многу Рачно Изработени КОЛ 4Cm Лента се Зголеми Вештачко Цвеќе За Декорација Свадба Букет Цвеќе DIY Коса Accessoires

Трговија на големо 100Pcs/Многу Рачно Изработени КОЛ 4Cm Лента се Зголеми Вештачко Цвеќе За Декорација Свадба Букет Цвеќе DIY

DEN 596.00
DEN 662.40

Стока
Достапно.

Ако сакате да се испраќаат не цел адреса. Пред да го испратите објектот назад, ве молиме контактирајте со нас.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење.
*Напомена :
1. Ве молиме проверете ја вашата нарачка превозот адреса е десно.ако сакате побрзо превозот (Изразат,DHL, или ЕМС),ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ние сме среќни да се организира размена.Не сноси никаква царина, V.Ви благодариме. Фотографија е потребно за нашата референца претходно.Ви благодариме
Превозот
Услуги/Локација
САД
Австралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светот
Бесплатен превозот
USPS
(7-15 дена)
Воздухот mail
(15-30 Business дена)
Стандард Int'l Превозот
EMS или други превозот
(5-10 дена)
EMS или други превозот
(8-15 дена)
Препорачана Int'l Превозот
DHL или UPS-от , Fedex
(3-7 дена)
DHL или други изразат испорака
(5-10 дена)
1. Ние ќе ви обезбеди упатства за примање замена или враќање на вашиот објект за наплата ако објектот е потврдено да биде грешка
Сите врати ставки треба да бидат испратени во оригиналниот пакет.Објектот ќе се 25-45 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Враќање Метод
Сите предмети ги исполнуваат условите за 1 месец гаранција. Купувачите треба да биде одговорен за трошоците за враќање превозот надомест.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
YY10214
Цвет Кол :
за 4cm
Тип На Објект:
лента за роуз
Количина:
100pcs
Свеж

Избор на клиенти