.

.

New
Божиќ гарланд со голема bowknot цртан филм божиќ гарланд венец за домашна продавница центар декоративни елементи божиќ венец

Божиќ гарланд со голема bowknot цртан филм божиќ гарланд венец за домашна продавница центар декоративни елементи божиќ венец

DEN 319.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

Се разбира, ние ќе ги напише изјава цена е пониска од реалната цена на стоката . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака
3.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Бидејќи кина пост, сингапур пост, хонгконг пост, швајцарската пост, шведска пост, транзит време на нестабилност (10-45day),
ако не прими пратката (уште во транзит,)
Ве молиме контактирајте со нас да се прошири на времето на приемот. Ние ќе направиме се во наша моќ да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите е можно.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Нема потреба да се спомене спорови, ви благодариме за вашето разбирање.Ние не го одредат времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Име на производ Производ Висина Производ Ширина Цртан филм Божиќ венец 25cm
25cm
Божиќ венци, Божиќ суштинско значење за да се украс, тоа е топла, пријатна разубавувањето и повеќе за дневна соба, украсени лоби , или пред шалтерот декорација , многу разноврсна !
Еден за тежина : 100 g
1. Вашата комплетна сатисфакција и позитивни повратни информации се многу важни за нас! Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
ОЕМ
Свеж

Избор на клиенти