.

.

New
60pcs Поместена Чувствува Точка Куче Appliques/Бебе Многу Микс A323

60pcs Поместена Чувствува Точка Куче Appliques/Бебе Многу Микс A323

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов.
Материјали : Поместена Appliques
Боја : како на сликата боја
Големина : 60x37mm Прибл
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Количина : 60pcs/Пакетот (ќе го добиете количина на секоја боја во просек)ве молиме ни e-mail на големопродажната цена ако сакате more Kindly посетете ја нашата продавница категорија Appliques да најдете повеќе стилови

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Венец
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
a323
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Свеж

Избор на клиенти