.

.

New
НОВИ carby Хидрати CARBURETTOR ОДГОВАРА VM24 28mm MIKUNI ROUNDSLIDE CARBURETOR 150cc 200cc 250cc НОВИОТ МОТОР

НОВИ carby Хидрати CARBURETTOR ОДГОВАРА VM24 28mm MIKUNI ROUNDSLIDE CARBURETOR 150cc 200cc 250cc НОВИОТ МОТОР

DEN 1919.52

Стока
Достапно.


28mm VM24
НОВИ carby Хидрати CARBURETTOR ОДГОВАРА VM24 28mm MIKUNI MIKUNI ROUNDSLIDE CARBURETOR 150cc 200cc 250cc МОТОР НОВИ Mikuni VM24 Roundslide Carburetor. Мерки 28mm во доза колектор. Овој комплет ќе ми ncrease на коњски сили и струење за вашиот јама велосипед и ATV . Тоа одговара на сите 125cc 138cc 140cc 200cc 250cc мотори и реплика велосипеди, кои имаат Хонда 200 250 стил на моторот. Тоа, исто така, работи со Кинески направени atv настана. Ве молиме проверете мерењата пред да го купите!

Детали

Бренд Име:
SherryBerg
Тип:
Carburetor
Место на Потекло:
Хонг Конг
Свеж

Избор на клиенти