.

.

New
2 парчиња 1/8 BSPP Женски Никел-Обложено Месинг Навој Агол Игла Вентил NV3-1/8

2 парчиња 1/8 BSPP Женски Никел-Обложено Месинг Навој Агол Игла Вентил NV3-1/8

DEN 240.00

Стока
Достапно.


1/8" BSPP Женски Никел-Обложено Месинг Навој Агол Игла Вентил
Тело Материјал : Месинг Никел Позлатен
Игла Матични : Челик Никел Позлатен
Конекција : 1/8" Женски BSPP*1/8" Женски BSPP

Детали

моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Структура:
Игла
Материјал:
Дувачкиот
Порт Големина:
1/8
Притисок:
Низок Притисок
Број На Модел На:
NV3-1/8
Standard or Nonstandard:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти