.

.

New
ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ВЕНТИЛ:микро/ЕР/DC 12V/Три-начин вентил/нормално затворен lzx

ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ВЕНТИЛ:микро/ЕР/DC 12V/Три-начин вентил/нормално затворен lzx

DEN 720.00

Стока
Достапно.

Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрални или негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака. Руски купувачот треба да го напише целото име и презиме. Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, вашиот објект ќе биде предаден во потрага по некои детали. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Генерално, времето за испорака е 15-40 дена . Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапка. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Но, Бразил ќе чини повеќе денови, време на испорака зависи од царинските и пост превозот. Ви благодариме за посетата!. Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Политика на враќање Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Сакаме да бидете сигурни дека сте задоволни со нашата точка.

Детали

Материјал:
Легура
моќност:
Електромагнетниот
Структура:
Контрола
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
микро
Медиуми:
Воздух
Свеж

Избор на клиенти