.

.

New
FOURIERS велосипед Вентил Велосипед Presta вентил extender патот велосипед франција Presta вентил

FOURIERS велосипед Вентил Велосипед Presta вентил extender патот велосипед франција Presta вентил

DEN 457.00
DEN 507.84

Стока
Достапно.

4,Стандард на Услуги трае околу 18-30 работни дена. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. 2, Експедитивни Услуги е Кина пост EMS, DHL,UPS-от, FEDEX, ТНТ. Повратни информации 1, Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис' развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни feeback за нас ако сте satisfiec со нашите производи и услуги. 2, За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, а вие треба да се плати за враќање превозот цена. 1set=2 парчиња. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Карактеристики на производот : Presta вентил extender Сет од 2 парчиња Легура 6061-T6 со најлон прстен Должина : 38, 50~100mm Тежина : 4~16g/set Боја : црна Елоксирани
Превозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.) може да биде подолго од вообичаеното време. Тоа е најевтин превозот услуга која може да ги зачувате вашите пари, ако сте трпеливи да почека за вашите елементи.
FOURIERS велосипед Вентил Велосипед Presta вентил extender патот велосипед франција Presta вентил спецификација на Производот :
Вентилот на гумата Екстензии : Едноставен, воздух-тесни инсталација без лента или threadseal, додека намалување на бучава и вибрации на
патот. 3,ве Молиме пратете ни е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.

Детали

боја:
80MM, 50MM, 60MM, 70MM
Број На Модел На:
ИС-PE007
Боја Класификација:
60MM 70MM 80MM
Свеж

Избор на клиенти