.

.

New
Дувачкиот Мозоци petcock Исклучи Вентил 1/2 BSP машки Конец да штекер заварени

Дувачкиот Мозоци petcock Исклучи Вентил 1/2 BSP машки Конец да штекер заварени

DEN 191.04

Стока
Достапно.

Материјал : Месинг
Конекција Тема : 1/2" BSP машки Навој
Притисок : 0-0.8 Mpa
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Accpet трговија на големо и пониска цена!!!

Детали

Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Низок Притисок
Структура:
стандардно
Свеж

Избор на клиенти