.

.

New
DN25 1 BSP Женски Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешно Y Филтер Цедилка 229 PSI

DN25 1 BSP Женски Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешно Y Филтер Цедилка 229 PSI

DEN 254.88

Стока
Достапно.

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Тема : 1" BSP Женски Навој
Оперативен притисок : 1.6 MPA,229 PSI
Оперативен температура : -20 ℃ да 230 ℃
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
пневматски
Структура:
стандардно
Притисок:
Нормално
Свеж

Избор на клиенти