.

.

New
моторните пвц вентил 12V, DN40 BSP(1.5), ПВЦ вентил, 2 пат, електрични пвц вентил, CR01

моторните пвц вентил 12V, DN40 BSP(1.5), ПВЦ вентил, 2 пат, електрични пвц вентил, CR01

DEN 2788.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение.5")
* Го Оценувате Притисок : Max. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот.Поврзување ИСТОК и БЛИСКИ, вентил за затворање, добивање на позиција, автоматско исклучување, вентил останува страна поминува позиција (целосно затворена)
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ.22 W
* Работат на струјата : помалку од 500m A
* Жици : CR01
* Номинална вртежен момент : 20 NM
* Open (отвори / затвори време :
*Жица тип : CR01
1.5"), 12 VDC, 2 пат, ПВЦ, CR01.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем. Висока заштита класа, може да биде работено во влажни услови. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние се грижиме нашите ценети клиенти.Мала опрема за автоматска контрола
5. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите.Поврзување ИСТОК и ОТВОРЕН, вентил се отвора, добивање на позиција, автоматско исклучување, вентил остануваат целосно отворена позиција.6 Mpa
* Вентил Тело : ПВЦ
* Опрема : Метал (не пластични)
* Средна температура : 0℃
* Куќиште : IP65
* Работен напон : 12 VDC
* влезна моќност : Макс.
мулти-ангел монтажа, погодност за сите видови на барања.

Детали

Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Број На Модел На:
MV-2-40-U-12V-R01-1
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
DN40 BSP 1.5
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
misure
Свеж

Избор на клиенти