.

.

New
Домаќинствата 2.5 Mpa Притисок YSF-4 LPG Шише Вентил за Гас Цилиндричен Резервоар

Домаќинствата 2.5 Mpa Притисок YSF-4 LPG Шише Вентил за Гас Цилиндричен Резервоар

DEN 546.24

Стока
Достапно.

Име на производ ЛПГ Шише Вентил Модел YSF-4 Одговара за Домаќинство Полни Компресиран Гас Тип Тема На Машки Конец Надвор Кол 21cm/ 1/2"PT Машки Конец за Внатрешна Кол 11.3 cm/ 0.45 Женски Навој Внатрешна Кол 20.58 mm/ 5/8"PT Притисок 2.5 Mpa Вкупната Големина(Приближно) 7.5 x 5см/ 3" x 2"(L*D) Материјал Месинг, Метална Боја Месинг Тон, Сина

Детали

Структура:
Агол
Материјал:
сите
Притисок:
a
моќност:
a
Свеж

Избор на клиенти