.

.

New
2 Парчиња 8мм Кол Не-Враќање Јасно Бели Пластични Вода Диспензерот за Контрола Вентил

2 Парчиња 8мм Кол Не-Враќање Јасно Бели Пластични Вода Диспензерот за Контрола Вентил

DEN 234.24

Стока
Достапно.

Име На Производ Единствен Начин Вентил Тип На Еден Начин Материјал Пластични Боја Јасно Бели Конектор Кол. 8mm / 0.31" Вкупната Големина 4 x 2.3 см / 1.6" x 0.9" (L*W)

Детали

Структура:
Агол
Материјал:
сите
Притисок:
a
моќност:
a
Свеж

Избор на клиенти