.

.

New
G1/4 Кол Воздухот Регулаторот на Проток Брзина Вентил KLA-08 Замена

G1/4 Кол Воздухот Регулаторот на Проток Брзина Вентил KLA-08 Замена

DEN 370.08

Стока
Достапно.

Име на производ Проток Контрола Вентил Модел KLA-08 Проток Насока Еден Начин Рестриктивни Вентил Работен медиум Воздух Заеднички Цевка Понесе Големина G1/4" Женски Навој Кол 14mm Работен притисок од 1,5 Mpa Работна температура 0~60 o C Вкупната Големина 4 x 3.2 x 2cm/1.5" x 1.2" x 0.7"(L*W*T) Материјал Метал Главната Боја на Тон Сребро, Бакар Тон

Детали

Структура:
Агол
Материјал:
сите
Притисок:
a
моќност:
a
Свеж

Избор на клиенти