.

.

New
10мм Кол Пневматски Контрола на Воздушниот Електромагнетниот Вентил Серпентина DC 12V 5W

10мм Кол Пневматски Контрола на Воздушниот Електромагнетниот Вентил Серпентина DC 12V 5W

DEN 342.24

Стока
Достапно.

Име на производ Електромагнетниот Вентил Серпентина Материјал Пластика, Електрични Дел Напон AC 12 V Моќност 5 W 50 Hz Amp 29m A Temp Пораст Од 35°C Хексадецимален Конектор Внатрешна Кол (Приближно) 10 mm / 0.4" Вкупна Големина на (Приближно) 5.8 x 4.5 x 2,2 см / 2.28" x 1.77" x 0.87" (L*W*H) Основни Дијаметар 8.3 мм / 0.33", 9.3 mm /0.37" Боја Црна

Детали

Структура:
Агол
Материјал:
сите
Притисок:
a
моќност:
a
Свеж

Избор на клиенти