.

.

New
Tsai Фан Електричен вентил 2/5 жици 11/4 AC/DC9V-24V електрична контрола вентил PVC-U DN32 Пластични топката вентил ИСКЛУЧЕТЕ ВРАТИ

Tsai Фан Електричен вентил 2/5 жици 11/4 AC/DC9V-24V електрична контрола вентил PVC-U DN32 Пластични топката вентил ИСКЛУЧЕТЕ

DEN 3481.00
DEN 3911.04

Стока
Достапно.

Пренос систем донесе нова технологија и направен од метал брзини со висока излезна вртежен момент
3. Мулти-агол собранието, погодност за различни простор распределба барања. Ниска работат на струјата, погоден за батеријата возење
5. Заштеда на вода за наводнување, автоматски систем за контрола, индустриски мини автоматска контрола на опрема.0 MPa
Циркулација медиум : Течност, Воздух
Номинална напон : AC/DC9 V-24 V
Жици за контрола методи : CR2 02 CR5 02 (Изборен)
Работат на струјата : ≤500 MA
Отвори/затвори време : ≤15 S
Живот време : 70000 пати
Вентил тело материјал : ПВЦ-U
Actuator материјал : Инженерство пластика
Запечатување материјали : EPDM & PTFE
Actuator ротација : 90 степени
Max.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 - месец слободна замена. Купувачи може да побара замена во рок од 1 месец од вашиот приемот на производот за дефект причина. Може да го замени електромагнетниот вентил во услови дека електромагнетниот вентил не може да се работеше. HVAC системи. Вода за пиење опрема, бојлер, машина за перење, AHW итн. On/off Индикатор е безбедно и удобен
6. Стекнати CE сертификација и ИСО сертификација
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Долг животен век Повеќе од 100. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да сноси пие трошоци за. IP67 Заштита
Производ големина : 11/4" NPT/BSP (Изборен)
Вентил тип : 2 Начин
Максимален работен притисок : 1.

Детали

Спецификација:
DN32 BSP Thread, DN32 NPT Thread
Напон:
ACDC 9V-24V
Жици За Контрола На:
CR202, CR502
Actuator Режим:
Со Настава
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Бренд Име:
Tsai Фан
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Порт Големина:
11/4
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
TF32-P2-В
Материјал:
PVC-U
моќност:
AC/DC9V-24V
Големина:
DN32
Напон:
AC/DC9V-24V
Инсталации дијаграм:
2/5 жици
Вентил тело материјал:
PVC-U
Вртежен момент на сила:
10Nm
Тема:
BSP или NPT
Свеж

Избор на клиенти