.

.

New
МБ-ZRDLE420B01S20 Dungs GasMultiBloc во Комбинација регулатор и безбедност shut-off вентили Две фази функција За гас Нов режач

МБ-ZRDLE420B01S20 Dungs GasMultiBloc во Комбинација регулатор и безбедност shut-off вентили Две фази функција За гас Нов режач

DEN 55680.00

Стока
Достапно.

Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа.
Ве молиме имајте во предвид :
Pls провери и потврди на дел НЕ.
Политика на враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори.
Ако е можно, pls изберете DHL, тоа е најбрзиот начин за нас, трае околу 3 дена да повеќето земји.
Примена
Модуларен систем за дозволи за индивидуални решенија во гас безбедност и регулатор инженеринг.
Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.МБ-ZRDLE420 B01 S20 Dungs Gas Multi Bloc во Комбинација регулатор и безбедност shut-off вентили Две фази функција За гас Нов режач
Технички опис
На DUNGS Gas Multi Bloc интегрира филтер, регулатор, вентили и притисок се префрла во еден компактен монтирање. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена за квалитет причина само, ви благодарам.
Брзо Да се Купи Ltd нема да преземе никаква одговорност доколку клиенти се обезбеди ред на превозот информациите кои како што се адреса, код или телефонски број итн.
Профил На Компанијата :
.
Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Детали

Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Гас
моќност:
Електромагнетниот
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Регулирање
Број На Модел На:
МБ-ZRDLE420B01S20
Свеж

Избор на клиенти