.

.

New
Дувачкиот 2 Начин 11/4 моторните топката вентил 29mm понесе AC110-230V 3/4/7 жици DN32 автоматска контрола на топката вентил за вода workds

Дувачкиот 2 Начин 11/4 моторните топката вентил 29mm понесе AC110-230V 3/4/7 жици DN32 автоматска контрола на топката вентил

DEN 1685.00
DEN 1893.12

Стока
Достапно.


Детали

Спецификација:
BSP DN32, NPT DN32
Напон:
AC110V-230V
Жици За Контрола На:
CR303, CR401, CR704
Притисок:
Среден Притисок
Actuator Режим:
Со Настава
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Извор На Енергија:
AC
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Број На Модел На:
TF32-B2-В
Порт Големина:
DN32, 1-1/4
Standard or Nonstandard:
Стандард
моќност:
AC110-230V моќ
Големина:
11/4
Напон:
AC110-230V
Инсталации метод опција:
3/4/7 жици
позиција индикатор:
Yes
прирачник замени:
No
вентил тема опција:
bsp / npt
опрема материјал:
метал опрема
Користење На Животот:
100,000 Круг
Свеж

Избор на клиенти