.

.

New
Бесплатен превозот на Квалитетот на ПВЦ Еден Унија Низок Притисок на Водата Топката вентил големина 1/2 за гасоводот течност & Фарма за наводнување на Апликацијата

Бесплатен превозот на Квалитетот на ПВЦ Еден Унија Низок Притисок на Водата Топката вентил големина 1/2 за гасоводот течност

DEN 1430.40

Стока
Достапно.


Производи име : Квалитетот на ПВЦ Еден Унија топката вентили
Материјал : ПВЦ
Боја : Сива
Sonnection : штекер фузија
Големина : 1/2" ( инчи) за оваа цена
Достапни се движи : 1/2" ,3/4" ,1" ,1-1/4" ,1-1/2" , 2" ,2-1/2",3",4" .
Цена : различна големина ќе биде во различни цена
Примена : Тоа може да се примени во вода цевковод и фарма за Наводнување итн.

Детали

Порт Големина:
1/2
моќност:
упатство
Притисок:
Низок Притисок
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти