.

.

New
10 парчиња од NPT 3/4 DN20 Y Тип Цедилка Вентил не ' рѓосувачки челик

10 парчиња од NPT 3/4 DN20 Y Тип Цедилка Вентил не ' рѓосувачки челик

DEN 3630.00
DEN 3862.08

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. Ние сме задоволни да работат со вас! Контактирајте со нас
Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Детали

Порт Големина:
3/4 DN20
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Притисок:
Низок Притисок
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Број На Модел На:
A6-SSV-20-NPT-10
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
misure
Свеж

Избор на клиенти