.

.

New
10pcs на Електрична Електромагнетниот Вентил за Вода 12VDC 1/2, електричен и магнетен вентил

10pcs на Електрична Електромагнетниот Вентил за Вода 12VDC 1/2, електричен и магнетен вентил

DEN 3531.00
DEN 3756.48

Стока
Достапно.

Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн.8 Mpa Средна Температура : 1-99 сте C Работен Век : ≥ 100 илјади пати
Навој Дијаметар на Влезот и Излезот : 1/2"
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција. Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.

Детали

Порт Големина:
1/2
Број На Модел На:
A6-MGV-FSK2-10
Медиуми:
Вода
моќност:
Електромагнетниот
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure
Структура:
електричен вентил електромагнетниот
Свеж

Избор на клиенти