.

.

New
10pcs на Нови 12V DC Електрични Електромагнетниот Вентил G3/4(BSP) за Воздух, Вода, Гас Дизел

10pcs на Нови 12V DC Електрични Електромагнетниот Вентил G3/4(BSP) за Воздух, Вода, Гас Дизел

DEN 6288.00
DEN 6689.28

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се грижиме нашите ценети клиенти.
Опис :
· Висок квалитет на замена на дел за употреба со цевководи во вода, воздух и дизел апликации
· Дејствува Движење : Директна акција
· Медиум : Воздух, вода, дизел
· Оперативен Тип : Директно управувано
· Државата : Нормално затворен
· Напон : 12 V DC
· Orifice : 20 mm
· Течност Температура : -5-80 Сте C
· Напон : 12 VDC
· Инсталација : Течност насока треба да биде како на стрелката покажува
· Вентил Тело : Месинг
· Работа притисок : 0-7bar
· Нафта Печат Материјал : NBR
· Тема големина : G3/4"(BSP, DN20)
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем. Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме. Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Ние сме задоволни да работат со вас! Контактирајте со нас
Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот.

Детали

Температура на Медиумите:
Средна Температура
Притисок:
Среден Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
A6-MGV-ESV2W20020-C-10
Порт Големина:
G3/4
Бренд Име:
misure
Свеж

Избор на клиенти