.

.

New
Две начин DN32 DC12V/24V Нерѓосувачки челик фиксна-тип електрични топката вентил со рачен режим

Две начин DN32 DC12V/24V Нерѓосувачки челик фиксна-тип електрични топката вентил со рачен режим

DEN 8467.00
DEN 8467.20

Стока
Достапно.


Технички Параметри :
Производ големина : DN32
Тело материјал : Нерѓосувачки челик
Работен напон : DC12 V/DC24 V (AC12 V/24 V/2 Изборен )
Максимален работен притисок : 1.Две начин DN32 DC12 V/24 V Нерѓосувачки челик фиксна-тип електрични топката вентил со рачен режим
Карактеристики на производот :
1) специјално дизајнирани за електрични диск уредот, кој е во комбинација со универзална вентил за да формираат една целина;
2) S центар во големина, лесен во тежина, компактна структура и издржливи во употреба;
3) H igh прецизност, лесен за ракување, сигурна акција, добри временски услови отпор;
4) ction агол : стандард е 90 степени (може да се прилагоди според потребата за 45 степени, за 180 степени, 270 степени итн.5 MPa
Циркулација медиум : Течност и воздух
Жици за контрола методи : CR03,CR04
Инсталации струја : 6 VA
Отвори/Затвори време : 10 Сек (90°)
Живот време : 100000 пати
Рачно работење : управува со отстранлив шест агол рачка
Actuator meterial : Инженерство Пластика
Запечатување meterial : PTFE
Actuator ротација : 90 °
Средина температура : -20 °~60°
Течни температура : -10 °~150 °
Заштита : IP65
Изглед параметар дијаграм
Инсталации дијаграм
Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на вашите производи, се додека не ги добиете безбедно! За најголемиот дел на нарачки, ве молиме контактирајте со нас за попуст!.) за да го отворите или затворите ротација;
5) T тој вози главата е опремен со отворање индикатор за да ги видите отворање и затворање на позицијата на вентил преку транспарентен кружни прозорец (O-ОТВОРИ/S-SHUT);
6) W о рачен уред, електричната енергија може да биде рачно управувани, на вентил за да се бара државата.

Детали

Напон:
12V, 24V
Жици За Контрола На:
CR03, CR04
Бренд Име:
ILSY-IVA
Структура:
Топката
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
Број На Модел На:
ФЛОПИ-H
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
DN32
Извор На Енергија:
DC
Тема Тип:
G
моќност:
Електричен
Свеж

Избор на клиенти