.

.

New
DN15 G1/2 Женски 3-Начин L-Порта на 304 Нерѓосувачки Челик Топката Вентил за Вода Масло

DN15 G1/2 Женски 3-Начин L-Порта на 304 Нерѓосувачки Челик Топката Вентил за Вода Масло

DEN 948.00
DEN 1128.00

Стока
Достапно.


DN15 G1/2" Женски 3-Начин L-Порта на 304 Нерѓосувачки Челик Топката Вентил
Порт големина : G 1/2" ( DN 15)
Работа Притисок : 1.6-6.4 Mpa
Работа Temperture : -40 ~ +150
Медиум : Масло . Вода.воздух

Детали

Температура на Медиумите:
висока температура
Притисок:
Среден Притисок
Порт Големина:
G1/2
моќност:
пневматски
Број На Модел На:
L304 DN15
Структура:
Контрола
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Медиуми:
Вода, Масло,Воздух
Тип:
топката вентил
Земја на Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти