.

.

New
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф GTi Jetta Буба Audi A3 A4 A6 TT 1.8 Т Турбо Зголеми BOV експлодирам Вентил Б-апарат TK-BOV1022-FO

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф GTi Jetta Буба Audi A3 A4 A6 TT 1.8 Т Турбо Зголеми BOV експлодирам Вентил Б-апарат TK-BOV1022-FO

DEN 570.72

Стока
Достапно.

На Splitter вентил е, исто така, се прилагодува за да одговараат на вашиот мотор и може да се претвори да биде целосно оборотните ако некогаш сте се бара стелт пристап! КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Развиена за VAG 1.37 / парче НАС 4.77 / парче НАС 37.97 / set НИ 13.97 / парче НАС 4.97 / парче НАС 4.97 / парче НАС 9.7 Турбо апликации. Професионалната Инсталација е Препорачливо Инсталација Настава НЕ е Вклучено *******Да го пријави грешки, или да помогне со купување на********* *Без инсталација Алатка и Без настава се Вклучени, Професионална Инсталација се Препорачува* Сите предмети се Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.17 / set НИ 10.22 / set НИ 14.97 / парче НАС 1. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.37 / парче НАС 17. Ова значи дека ќе ги добиете сите на бучава на експлодирам вентил додека задржување на компатибилност со циркулација барањата на системот за управување со моторот.8 Т Т со engrave и оригиналниот пакет Splitter вентил е извонреден вентил кој дава комбинација на експлодирам и циркулација вентил работата на сите во исто време и е специјално дизајниран за многуте турбо engined апликации кои работат мерењата струење системи за управување.8 Т Турбо Зголеми BOV експлодирам Вентил Б-апарат TK-BOV1022-FO НОВ ТИП експлодирам Вентил S Diverter Турбо BOV Поттик за "Фолксваген" GTI Jetta Ауди 2.17 / set НИ 12. Прилагодливи за Да Одговараат на Боја : Црна,Сребрена Пакет : 1 PC експлодирам Вентил Функција : За "Фолксваген" GTI Jetta Ауди 2.

Детали

Тип На Објект:
Вентил Воз
Објектот Дијаметар:
000inch
Име На Модел:
TK-BOV1022
Зафатнина:
сите
Година:
сите
Објектот Ширина:
000inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
000inch
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Универзална
Бренд Име:
TANSKY
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Состојба:
Нови
Автомобил Компатибилност:
Одговара На Сите Турбо Возила
Спецификите:
Универзален Автомобил Стил DIY
Точка име :
експлодирам вентил
боја:
Црна Сребро.
Fitment:
Turbocharge Мотори Само
Функција:
за Фолксваген GTI Jetta Ауди 2.7 1.8 Т Т
Точка 2 Име:
турбо bov
ПОВРШИНА:
ANODIZE Црна
Место на Потекло:
Тајван
Свеж

Избор на клиенти