.

.

New
15mm 10 КОМПЈУТЕРИ Солидна Месинг ( H62 ) Имајќи Топката Бесплатен Превозот

15mm 10 КОМПЈУТЕРИ Солидна Месинг ( H62 ) Имајќи Топката Бесплатен Превозот

DEN 783.84

Стока
Достапно.

000 КОМПЈУТЕРИ, или треба и други челик критериуми, други дијаметри како се движат од 0,3 mm ~ 60mm, ве молиме кликнете сега! Ние би сакал да се прифати сите барања и да ги задоволи секој клиент е барања со висок квалитет, добра цена и брза испорака!
. Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 24 Часа од плаќање се примени. Ние ќе направи максимални напори за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со прекрасен решение.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно пред да замине повратни информации. Тие се еколошки не-токсични. Ние брод предмети дневно за да се обезбеди брза испорака.
Состојба 100% Сосема Нов
Во Парк Да
Топка со Дијаметар од 15mm
Топката Материјал Месинг ( H62 )
Количина 10 КОМПЈУТЕРИ
Толеранција од +/-0.
Во светот превозот. Ве молиме да бидат сигурни да го користите.01 mm
Површината Тркалезни И Мазни
Дувачкиот топки покаже fairish механички изведба, добра отпорност на resitance, одлични електрични својства. Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Тие се користат во автомобилската, електронската и петрохемиската индустрија. Плаќања примени по 17 : 00 часот во петок ќе бидат испорачани следниот понеделник.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации значи сè за нас. Објекти обично се испраќаат тој ден ако уплата пред 17 : 00 часот од понеделник преку петок.

Детали

Материјал:
Дувачкиот H62
Број На Модел На:
15mm
Примена:
Посебни вентили, електронски уреди, безбедност прекинувачи, греење единици
Сертификат:
ISO SGS RoHs
Обликот:
круг топка
Свеж

Избор на клиенти