.

.

New
Велосипедот Високо квалитетен челик краци 20inch Rim Планински Велосипед краци 179/181MM Должина велосипед тркала додаток

Велосипедот Високо квалитетен челик краци 20inch Rim Планински Велосипед краци 179/181MM Должина велосипед тркала додаток

DEN 1079.00
DEN 1147.20

Стока
Достапно.

【Материјал】 висока челик со висок квалитет челик 【Должина】 179/181 MM факултативна 【Содржина】 краци + краци капа 【Карактеристики】 високо-квалитетни 45 # челик, боја површински третман, повеќе рѓа-доказ, корозија-отпорни, тешко и цврста текстура! Се применува за 20inch прирабници
Плаќање
1 .

Детали

Материјал:
Челик
Должина (mm):
179MM/181MM
Свеж

Избор на клиенти