.

.

New
24pcs Велосипед Рефлексивни Планината Клип Цевка Предупредување во Дресот на Велосипед велосипед Тркала Зборуваше Рефлектор планина задните велосипед рефлектор св

24pcs Велосипед Рефлексивни Планината Клип Цевка Предупредување во Дресот на Велосипед велосипед Тркала Зборуваше Рефлектор планина

DEN 118.00
DEN 142.08

Стока
Достапно.


Велосипедот Тркала Зборуваше Рефлектор Рефлексивни Планината Клип Цевка Предупредување Лента Карактеристики : Лесен за употреба, долго трае, и безбедно се во прилог. Лесна инсталација, инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се прошетаат. Сигурно, останува безбедно заклучен во позиција, дури и за време на off-road употреба. Те прави видливи на патиштата во текот на ноќта. Совршено решение за вашата ноќно време сигурност при возење велосипед. Спецификации : Димензии : 8 х 0.5 cm (L x D)(по цевка) Боја : Сива Материјал : ABS Рефлективен Слој Филмски Пакет Содржина : 24 x Планината Клип Цевка Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Детали

Број На Модел На:
OLC006300#1
сертификација:
CCC
Монтажа Сместување:
Тркала Краци
Бренд Име:
OUTAD
Напојување:
Други
Свеж

Избор на клиенти