.

.

New
Ретро Гроздобер 6 LED Велосипед Велосипед Пред Светло Светла Прилагодливи 160 Степен Велосипедизам Планински Велосипед Главата Светилка Со Заградата НОВИ

Ретро Гроздобер 6 LED Велосипед Велосипед Пред Светло Светла Прилагодливи 160 Степен Велосипедизам Планински Велосипед Главата

DEN 382.00
DEN 597.12

Стока
Достапно.

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За вклучување/Исклучување на врвот,лесно да се инсталира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Батерија тип : 2 АА Батерии(Не се вклучени во пакет) 1 x LED Светла(2 АА Батерии Не се вклучени во пакет) 1 x Заградата 1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Особено погоден за возење во текот на ноќта. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

боја:
Светло Сива, Црна
сертификација:
CE
Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
Ретро Велосипед Пред Светлина
Бренд Име:
ROBESBON
боја:
Како што е прикажано
Материјал:
ABS и метал.
Батерија Тип:
2 АА Батерии(Не се вклучуваат)
LED светло спецификација:
Свеж

Избор на клиенти