.

.

New
2017 велосипед светлина Zoomable 5000lm XML T6 LED светло Факел+2*26650 Батеријата+Полнач+Holster September7

2017 велосипед светлина Zoomable 5000lm XML T6 LED светло Факел+2*26650 Батеријата+Полнач+Holster September7

DEN 814.00
DEN 1162.08

Стока
Достапно.

Zoomable 5000lm XML T6 LED Светилка Факел+2*26650 Батеријата+Полнач+Holster Опис :
100% Сосема Нов и висок квалитет
Клучни Карактеристики : Светло
Emitter Тип : XML - T6
Сијалица Количина : 1
Lumens : Max 5000 Lumens
Светла Боја : Бела
LED животниот век : 100, 000 часа
Начини : 5
Режим на Аранжманот : Здраво, > Средината > Ниска > Strobe > СОС
Батеријата Конфигурација : 1 x 18650 или 3 x AAA или 1 x 26650
Леќа Конвексни : Леќа
Посебни Карактеристики : Zoomable
Материјал : Алуминиум
Боја : Црна
Полначот :
Текст : AC 100 V - 240 V 50 / 60 Hz Max150m A
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V 650m A
Батерија Тип : 2 x батерија 18650
Димензии(L x W x H) : 1.73 x 1.26 x 3.27 инчен / 44 x 32 x 83mm
Тежина : 56g / 1.98 оз
Боја : Црна
Answer : ___________________________ Note : забранува да се invert батеријата кога го полните
Пакетот Вклучува :
1x XML-T6 LED Светилка/Факелот
2x Батерија Батеријата 26650
1x Светло/Факел Holster
1x Полнач

Детали

Број На Модел На:
LED
Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Бренд Име:
skywolfeye
сертификација:
100% сосема нов и висок квалитет
Emitter тип:
xml - t6
Сијалица Количина:
1
Lumens:
макс 5000 lumens
светла боја:
Бела
LED животниот век:
100, 000 часа
Начини:
5
Режимот За Уредување:
Здраво, > Средината > Ниска > Strobe > СОС
Батеријата Конфигурација :
1 x 18650 или 3 x AAA или 1 x 26650
Леќа Конвексни:
Леќа
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти