.

.

New
Securitying 3 Начини 800Lm Водоотпорен T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Факелот

Securitying 3 Начини 800Lm Водоотпорен T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Факелот

DEN 373.00
DEN 438.72

Стока
Достапно.

Ако производи е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Детали

Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC
Бренд Име:
SecurityIng
Број На Модел На:
EPC_BLL_01N
led живот:
сијалица:
Материјал:
Алуминиум Легура
Начини:
Лумен:
Осветлување Растојание:
Водоотпорен ниво:
IP-65
Свеж

Избор на клиенти