.

.

New
Велосипедот Светлина 7 Вати 2000 Lumens 3 Режим Велосипед П5 LED велосипедизмот Пред Светлина Велосипед светла Светилка Факел Водоотпорен светло BL0603

Велосипедот Светлина 7 Вати 2000 Lumens 3 Режим Велосипед П5 LED велосипедизмот Пред Светлина Велосипед светла Светилка Факел

DEN 210.24

Стока
Достапно.


Спецификација : Бои : црна Напон : 1.2~4.2 V On-off Стил : touch-tone Светла степен : опсег 100 Сијалица 's животниот век : 100,000 часа Батерија : 1 X батерија 18650 (не се вклучуваат) Производ материјал : Метал+Електронски компоненти Може да се користи за дијаметарот на светлото 22mm,тоа е погоден за handlebar со дијаметар 22mm-25мм 1 Set Велосипед Светлина + 360 степени носителот
Велосипедот Светлина 7 Вати 2000 Lumens 3 Режим Велосипед П5 LED велосипедизмот Пред Светлина Велосипед светла Светилка Факел Водоотпорен светло BL0603
Пакет содржи : 1* Велосипед Факел + 1 носителот Батерија не вклучуваат
answer : ___________________________ note : ( важно е да се повтори три пати ) Батерија : 1 X батерија 18650 (не се вклучуваат) Батерија : 1 X батерија 18650 (не се вклучуваат) Батерија : 1 X батерија 18650 (не се вклучуваат)

Детали

Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
велосипед светлина
Бренд Име:
FTW
сертификација:
светлото светилка
Стилот на велосипед светлина:
пред велосипед светлина
sku на велосипед светлина:
BL0603 велосипед светлина
Број на модел на велосипед светлина:
MN3647 велосипед светлина светилка
Позиција на велосипед светлина:
пред велосипед led светла
користењето на велосипед светлина:
велосипедот светло светло
Пакет на велосипед светлина:
факелот*1+ носителот*1(360 степени)
карактеристика на велосипед светлина:
Водоотпорен велосипед светлина факел flashligh светилка
карактеристика на велосипед светлина носителот менгеме:
360 ротација менгеме
Функција на велосипед светлина:
3 режим и Водоотпорен
светлината име:
Велосипедот Светлина
Свеж

Избор на клиенти