.

.

New
7500LM Водоотпорен 3X XML-T6 LED Велосипедизмот Пред Велосипед Велосипед Светлината Led Светло Спорт Светлината Главата Светлина

7500LM Водоотпорен 3X XML-T6 LED Велосипедизмот Пред Велосипед Велосипед Светлината Led Светло Спорт Светлината Главата Светлина

DEN 579.00
DEN 714.72

Стока
Достапно.


Ленти дизајн.
4 Режим : Ниско-Среден-Висок, скриени Strobe
Затемнување : Електронски pushbutton префрлате
Lumens : 7500 Lums
Материјал : Алуминиум легура
Леќи на камерата : Влијание отпорни на оптичка леќа со AR слој
Рефлектор : Метал рефлектор
Водоотпорен : IPX-7, можност за поддршка на нурне употреба.
Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, Низок-Среден-висок.
Моќ индикатор систем :
Моќ > 80%.
Глава & Опашка : Алуминиум легура рамки прстен
Марка : ЛЕР и режим се опционални на вашиот избор.
Алуминиумски легури структура со носат-отпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.
50% (не се вклучуваат)
Забелешка : вистинската моќ за оваа светлина ќе биде помал, бидејќи многу купувачи и предложи, ние се прилагоди на LED осветлувањето, со цел да се продолжи на батеријата трае време. три укажува на LED.
Ставка ription
Димензии : 49mm (должина) * 74mm (ширина) * 41mm (висина)
Тежина : 100 g (Без батерија pack)
LED : 3x XML T6 екстра бела LED
Излез : 3 x XML T6 бела LED светла може да дојде до 6000 lumens
Батерија : 4x18650 батеријата pack (не се вклучуваат)
Коло : Дигитални CC коло, моќ индикатор систем, Ниско-напонски алармен систем.
Висока-перформанси електронски префрлате
Малку кликнете на прекинувачот за вклучување/Исклучување на светлина.

Детали

боја:
Црвена, Црна
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
велосипед светлина
Бренд Име:
VASTFIRE
Стил:
велосипед велосипед светла
Големина:
cycling
Свеж

Избор на клиенти