.

.

New
WasaFire 2000lm XML T6 LED Фокусирајќи се на возење Велосипед Велосипед Светлината Главата Светлина Велосипед Светлина Светилка Пред 8.4 V Батерија 18650 Пакет

WasaFire 2000lm XML T6 LED Фокусирајќи се на возење Велосипед Велосипед Светлината Главата Светлина Велосипед Светлина Светилка

DEN 983.00
DEN 1638.72

Стока
Достапно.

Плаќање 1)да ја прифатиме Alipay. Ние секогаш ги извршуваат подобра услуга, и се надеваме дека ќе го препознае нашите напори, ви благодариме за вашата поддршка! Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Запад Унија,TT.Во прилог на нормална ОК на проверка и помина во фабрика линија, за време на пакување фаза, нашиот ОК тест инженери ќе направи некои тестирање и двојно проверете ги сите право нешта пред брод надвор.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. - Водоотпорен дизајн, користи, вообичаено, дури и во rainstorm. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се консултира со проблеми со искреност.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.4 V, може да работи непрекинато повеќе од 3 или 4 часа.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Но, обично, вие не треба да се справи со овој проблем. LED : - Тип : XML T6 - Прозрачна Флукс : 2000 LM - Количина : 1 - животниот век : 10,000 часа 4 Режими : - Висок : Тековни 2800m A, Осветленост 2000 LM - Средниот : Тековни 2300m A, Осветленост 900 LM - Низок : Тековни 1200m A, Осветленост 300 LM - Strobe : Тековни 2800m A, Осветленост 1200 LM Извор на Енергија : 1 секција четири 18650 во комбинација батеријата(вклучени) Напон : 8. Контролирани преку интелигентни коло и пет начини затемнување коло(Високо / Средно / Ниско / Strobe), внесете го strobe на владата со долго притискање на прекинувач на секој режим. Дали треба да се плати царински давачки? Ова е зависи од Царинската политика во вашата земја, може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет.

Детали

Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
WasaFire
сертификација:
CCC,CE
Број На Модел На:
BE1T001
LED тип:
xml t6
Осветлување Растојание:
За 200m
Водоотпорен:
животот водоотпорен
Батеријата Конфигурации:
Батерија 18650 пакет
Лумен:
2000lm
Свеж

Избор на клиенти