.

.

New
2017 Алуминиум Интегрирано 1 1/8 до 1 1/2 MTB Планински Велосипед на Патот Велосипед Слушалки Кертриџ Запечатени Касети Висок Квалитет MTB9109

2017 Алуминиум Интегрирано 1 1/8 до 1 1/2 MTB Планински Велосипед на Патот Велосипед Слушалки Кертриџ Запечатени Касети Висок

DEN 854.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

торба торба торба 100% на estrenar
Peso : 143g (aprox)
Боја : негро
Tamaño : 1-1/8 "2"
Материјал : aluminio
Dimetro : 28.6 X44-55x30 о 39.8
S. висина : 7.5 + 3 = 10.5 5mm
Rodamientos : rodamientos sellados (P03-P16)
Ел paquete incluye : 1 * auricular bicicleta

Детали

Број На Модел На:
1
Тежина:
100g
Надворешен дијаметар:
41.8-52
Бренд Име:
PuraRaza
Материјал:
Алуминиум легура
Големина:
31.8mm
Создаден Diamete:
41.8-52
Висина:
41.8-52
Име:
PuraRaza
Големина:
41.8-52
Свеж

Избор на клиенти