.

.

New
10pcs Нови 20mm Патот велосипед 3K целосна јаглерод влакна слушалки за миење Планински велосипед матични јаглерод изолација MTB велосипед делови Бесплатен превозот

10pcs Нови 20mm Патот велосипед 3K целосна јаглерод влакна слушалки за миење Планински велосипед матични јаглерод изолација MTB

DEN 374.40

Стока
Достапно.

Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Она 's повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние препорачуваме да изберете ЕМС .Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не't изберете Кина Пост Воздух Mail.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
. Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.

Детали

Висина:
20mm
Материјал:
3K целосна јаглерод влакна
Големина:
30mm
Создаден Diamete:
28.6 mm
Надворешен дијаметар:
34mm
Број На Модел На:
ОЕМ
Тежина:
8g
државната:
100% нови
Свеж

Избор на клиенти