.

.

New
GUB 1158 Карбонски Влакна Седло Патот Велосипед Употреба 3K T700 Јаглерод Matercial Влошки Супер мала Тежина Кожа Перница Возење Велосипед Седиште

GUB 1158 Карбонски Влакна Седло Патот Велосипед Употреба 3K T700 Јаглерод Matercial Влошки Супер мала Тежина Кожа Перница Возење

DEN 1933.44

Стока
Достапно.


GUB 1158 Карбонски Влакна Седло Патот Велосипед Употреба 3 K T700 Јаглерод Matercial Влошки Супер мала Тежина Кожа Перница Возење Велосипед Седиште

Детали

боја:
Црна
Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
1158
Бренд Име:
GUB
Школка Материјал:
имитација на кожа
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Големина:
28*14.5cm
категорија:
Пред Седиштето Мат
Тежина:
147g
Matercial:
3K T700 Карбонски влакна
Свеж

Избор на клиенти