.

.

New
година топла продажба велосипед велосипед седло FVBZARA mtb road трки велосипед делови professinal циклус седиште sillin bici

година топла продажба велосипед велосипед седло FVBZARA mtb road трки велосипед делови professinal циклус седиште sillin

DEN 658.00
DEN 715.20

Стока
Достапно.


Бренд : FVBZARA
Големина : 270 MM-135 MM
Материјал : најновите СТП материјал
Карактеристики : светлина, рационализација
Тежина : 275 K

Детали

Број На Модел На:
нула
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Употреба:
Планински Велосипеди
Школка Материјал:
кожа
Големина:
270-135MM
категорија:
Пред Седиштето Мат
Свеж

Избор на клиенти