.

.

New
Giyo Велосипед Пумпа 105g Преносни Мини MTB Планински Велосипед Велосипед Пумпи 100 psi Висок Притисок Велосипедизам Рака Воздушна Пумпа Топката Гуми Inflator

Giyo Велосипед Пумпа 105g Преносни Мини MTB Планински Велосипед Велосипед Пумпи 100 psi Висок Притисок Велосипедизам Рака Воздушна

DEN 317.00
DEN 446.40

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас во прв пат.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.ние совет дека со купување сте имале најдобри потврдат сите трошоци да се advoid проблеми во царинската управа. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. УСЛУГА : 1. ПОВРАТНИ информации : 1. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди .За Царина Ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне или намали царинските такси од страна на прогласување на објектите како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата.
Giyo GP-04s 105g Преносни Мини MTB Планински Велосипед Велосипед Пумпа 120 psi Висок Притисок
Велосипедизам Рака Воздушна Пумпа Топката Гуми Inflator
ПРОИЗВОДСТВО ДЕТАЛИ :
Бренд : GIYO
боја : Црна
Модел : GP-04 S
Вредност : Presta и Schrader се достапни
Големина : 19 CM (Приближно)
тежина : 105g (Приближно)
ВОЗДУШНИОТ Притисок : 100 PSI (Приближно)
Карактеристики 1 : Мини , пластични
Карактеристики 2 : Донесе и Лесно

ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.

Детали

Бренд Име:
GIYO
Големина:
19cm
Материјал:
Пластични
Вентил:
Presta и Schrader
боја:
Црна
Воздушен притисок:
Макс 100 PSI
Големина:
19cm
Тежина:
105g
Карактеристики 1:
Мини , пластични
Вентил:
Schrader & Presta
Modle:
GP-04S
Свеж

Избор на клиенти