.

.

New
Велосипедот поправка алатки за поправка на гуми за полнење хексагонална повеќенаменски портабл пумпа поправка алатка појас sm2014

Велосипедот поправка алатки за поправка на гуми за полнење хексагонална повеќенаменски портабл пумпа поправка алатка појас sm2014

DEN 1146.72

Стока
Достапно.

добредојдовте на нашата продавница! Име на производ : Велосипед поправка алатки поставите функцијата за повеќе од шест агол преносни гуми поправка алатки со inflator Боја : црна и sliver Тежина : 800g Опис : Планински Велосипед Велосипед Алатки Гуми Поправка на Велосипед Алатки Торба Сет со Patch Комплет Meterial : сите видови Пакет се Вклучени : едно парче повеќе детали за обезбедување на Квалитет : Ние сме добрите продавачи и продавницата ќе постои цело време. Ние може да ветуваат висок квалитет. Имате моите зборови. Повратни информации : Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме контактирајте со нас. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. Ви благодариме!

Детали

Тип:
Мултифункционален Алатки
Бренд Име:
FTW
Стил:
mutifunction алатка
SKU:
smmutibag2014
Модел:
AT153
Свеж

Избор на клиенти